More Website Templates at TemplateMonster.com!

Sztywny sztag z rolerem foka  nasz sztandarowy produkt

Najlepszy wybór dla żeglarza i jego jachtu.

Sztywny sztag to gwarancja satysfakcji, którą zapewniamy dzięki wysokiej jakości. Niektóre konkurencyjne produkty, konstruowane są z materiałów pozostawiających wiele do życzenia. Plastikowe szpule rolera, czy też plastikowe łączniki segmentów rur, to rozwiązania tanie w produkcji ale znacząco pogarszające trwałość produktu. 

Nasz produkt wykonany jest wyłącznie ze stali nierdzewnej i aluminium. Równie ważne jak surowce, jest sposób wykonania. Taki element jak szpula rolera nie może być klejony, ani w celu oszczędności materiału, toczony z oddzielnych części, ponieważ wpływa  to na jakość. Szpula przy naszych sztagach wytoczona jest w całości z jednego kawałka aluminium, co zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. 

Yachtaman - Osprzęt żeglarski - Sklep żeglarski. Rolfok Sztwny sztag, roler foka, do jachtów żaglowych, wykonany z solidnych materiałów. Elementy konstrukcyjne zaprojektowane ze szczegulną starannością i wykonane wyłącznie z aluminium i stali nierdzewnej.

Dokładamy szczególnej staranności, żeby oferowane przez nas produkty spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Szczególny nacisk kładziemy na trwałość, aby można było cieszyć się z użytkowania produktu przez długie lata.

Produkty Yachtaman: Sztywny sztag - roler foka, osprzęt żeglarski, wodny sprzęt ratunkowy, chemia jachtowa, okucia pokładowe ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2 i A4, elementy złączne, to GWARANCJA JAKOŚCI!

 

Yachtaman - Osprzęt żeglarski - Sklep żeglarski. Rolfok Sztwny sztag, roler foka, do jachtów żaglowych, wykonany z solidnych materiałów. Elementy konstrukcyjne zaprojektowane ze szczegulną starannością i wykonane wyłącznie z aluminium i stali nierdzewnej.Oferowany przez nas sztywny sztag cieszy się dużym uznaniem Klientów już od 15 lat. Choć powstał z myślą 
o jachtach śródlądowych to z powodzeniem jest użytkowany na Morzu Bałtyckim i na Adriatyku. Brak plastikowych elementów, takich jak szpula, czy łączniki oraz wysokiej klasy materiały użyte do produkcji tego sztagu spowodowały, że produkt służy bezawaryjnie przez długie lata i dzielnie znosi ciężkie warunki pracy nawet przy dużym zasoleniu i dużej wilgotności powietrza.  

Nasz sztywny sztag to bezawaryjność i zadowolenie wynikające nie tylko z wysokiej jakości surowców, ale i z przemyślanych i maksymalnie uproszczonych rozwiązaniach technicznych. Profil aluminiowy o zwiększonej wytrzymałości, oparty na jednej lik szparze, ruchomy górny krętlik, niezabudowana szpula rolera, to rozwiązania ułatwiające eksploatację.   

Długość zestawu to aż 8 metrów z możliwością przedłużenia do 11m. Całość pracuje na sztagu o grubości liny 4 mm z możliwością adaptacji na linę 5 mm. Spora część, żeglarzy używa naszego produktu z powodzeniem na większych jednostkach, stosując wówczas podwójne olinowanie sztagowe. Jeden sztag 4-5mm na którym pracuje roler foka a przed nim drugi sztag asekurujący maszt. 

Łatwość montażu, który z powodzeniem można wykonać samemu, to kolejna bardzo ważna i doceniana przez Klientów cecha. W tym celu wystarczy tylko zapoznać się z prostą instrukcją obsługi.

Dane techniczne:

Wszycie likliny 6mm.

Długość zestawu 8 metrów z możliwością wydłużenia do 10m

 

W skład zestawu wchodzą:

-1 rura z wycięciem w likszparze dł. 2m

- 3 rury dł. 2m

- 3 łączniki aluminiowe

- 7 tulei ślizgowych

- górny krętlik łożyskowany

- roler 

- górna końcówka do zakucia na linę 4-5mm do wyboru typ "płaska" lub "widełki"

- instrukcja montażu 

Podsumowując - nasz sztywny sztag z rolerem foka wyróżnia się następującymi cechami:

- części wykonane wyłącznie ze stali nierdzewnej i aluminium;

- przemyślana, maksymalnie uproszczona konstrukcja minimalizuje wystąpienie awarii;

-  roler łożyskowany, ze szpulą wytoczona z jednego bloku aluminium;

- profil z jedną likszparą o wzmocnionej konstrukcji;

- części wykonane z aluminium zabezpieczone przez anodowanie;

- aluminiowe łączniki profili;

- tuleje ślizgowe ze stali nierdzewnej zabezpieczają łączniki przed przecieraniem,

- ruchomy i łożyskowany górny krętlik;

- prosty montaż, możliwy do wykonania samodzielnie.

Najtańszy system rolowania foka na profilu z jedną likszparą i górnym krętlikiem.

 

Tylko 1609,00

Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Yachtaman zastrzega sobie prawo do zmiazy cen.

Szczegóły oferty dostępne w naszym sklepie żeglarskim

Przejdź do: >> Sklep żeglarski Yachtaman <<

Masz pytania? ZADZWOŃ! tel. 600-858-088

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Roler Foka System / Yachtaman    Roler Foka System MAST    Roler Foka System Profurl

Roler Genakera System MAST    Roler Genakera System Profurl

Roler Grota System MAST   Roler Grota System PEM   Roler Grota System Profur

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nasze produkty

Yachtaman - Osprzęt żeglarski, Sklep żeglarski - Chemia jachtowa kleje stykowe do tapicerki, drewna laminatu, metali, skóry, kleje do drewna poliuretanowe, farby jachtowe, Oliva, Hempel, farba antyporostowa, antyfluing, antypoślizg, poliuretanowa, epoksydowa, utwardzacze, żywica poliestrowa, lakiery do drewna

Chemia jachtowa

Szybki, czysty, wygodny  klej w aerozolu oraz  farby jachtowe.

Yachtaman sprzęt żeglarski - Okucia pokładowe, knagi, półkluzy, kipy, ucha cumownicze, podwięź, przejścia pokładowe, ściągacze, końcówki zakuwane do lin, elementy złączne, śruby, wkręty, nakrętki, podkładki, nity ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2 i A4.

Okucia pokładowe

Okucia pokładowe ze stali nierdzewnej, świetnie się prezentują.

Yachtaman osprzęt żeglarski - oferuje wodny sprzęt ratunkowy, Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, koła ratunkowe i pozostały sprzęt ratunkowy.

Sprzęt ratunkowy

Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, oraz inny sprzęt  ratunkowy.