Systemy rolowania i refowania ZAGLI  Najlepszy wybór do rolowania i refowania foka, grota i genakera.

Sztywny sztag z rolerem foka, rolfok. Yachtaman - System rolowania żagli.  

Roler foka, Sztywny sztag z rolfokiem MAST - Sklep żeglarski Yachtaman. Systemy refowania i rolowania żagli.

Roler foka, Sztywny sztag z rolfokiem Profurl - Sklep żeglarski Yachtaman. Systemy refowania i rolowania żagli.
Roler ze Sztywnym Sztagiem System rolowania foka MAST System rolowania foka Profurl
 

Roler Genakera, system zwijania genakera, rolowanie genakera, genaker, Roler foka, Sztywny sztag z rolfokiem Profurl - Sklep żeglarski Yachtaman. Systemy refowania i rolowania żagli.

Roler genakera, system zwijania genakera, rolowanie genakera, genaker, Roler foka, Sztywny sztag z rolfokiem Profurl - Sklep żeglarski Yachtaman. Systemy refowania i rolowania żagli.
System rolowania Genakera MAST System rolowania Genakera Profurl

 

Roler foka, Sztywny sztag z rolfokiem MAST - Sklep żeglarski Yachtaman. Systemy refowania i rolowania żagli.

System rolowania grota w bomie, sztywny sztag, rolfok, pem lublin, Sklep żeglarski Yachtaman

Roler foka, Sztywny sztag z rolfokiem Profurl - Sklep żeglarski Yachtaman. Systemy refowania i rolowania żagli.

System rolowania Grota MAST System rolowania Grota PEM System rolowania Grota Profurl

 

Yachtaman przygotował bardzo szeroką gamę rolerów foka. W naszej ofercie znajdziecie zarówno systemy rolowania na miękkim sztagu jak i systemy ze sztywnym sztagiem. Proponujemy różne rozwiązania techniczne i systemowe. Poza rolerami foka umieściliśmy w naszej ofercie także rolery genakera firmy MAST i Profurl oraz bomy z rolerami grota firm MAST, PEM i Profurl. 

Pierwsza propozycja to Roler foka ze sztywnym sztagiem, wykonany bardzo solidnie, wyłącznie ze stali nierdzewnej i aluminium. Konstrukcja rolera jest bardzo prosta i przemyślana, co w praktyce oznacza brak problemów podczas eksploatacji. Produkt od 15 lat cieszy się bardzo dużym uznaniem i ma swoich zagorzałych zwolenników, którzy nabywając nowy jacht szukają do niego właśnie tego sprawdzonego rozwiązania. 

Druga propozycja to cała gama rolerów foka, rolerów genakera i roler grota, znanej i cenionej, wśród Polskich żeglarzy firmy MAST, która od 20 lat zajmuje się produkcją osprzętu dla przemysłu jachtowego. Rolfok na miękkim sztagu MAST 14 do małych i średnich jachtów oraz sześć różnych rolerów ze sztywnym sztagiem sklasyfikowanych w zależności od długości kadłuba i sztagu: MAST20, MAST25s, MAST25, MAST28s, MAST28, MAST33, a także dwa rolery genakera MAST G 25 i MAST G 30, oraz roler grota REFERBOOM. MAST był wielokrotnie nagradzany na targach żeglarskich przez miesięcznik za: Całą rodzinę rolerów foka,  Osiągnięcia techniczne oraz Bom do refowania grota.

Trzecia propozycja to należąca do Grupy Wichard firma Profurl, która od 20 lat specjalizuje się w, produkcji systemów do refowania i zwijania sztaksli i grota. Rolery Profurl są znane na całym świecie z ich wytrzymałości i niezawodności. Są montowane przez największe i najlepsze stocznie na świecie. Profurl zainwestował w dział badań i innowacji dzięki czemu standardowe systemy są używane na wilu jachtach biorących udział w regatach. Firma ta na stałe współpracuje z czołowymi ekipami żeglarskimi i jej rozwiązania można spotkać na takich jachtach jak: Castorama, Idec, Banque Populaire, Geodis, X-plore Expedition. Profurl produkuje przedewszystkim: Rolery foka miękkiego sztagu PRO AM, rolery ze sztywnym sztagiem SERIA TURYSTYCZNA i SERIA REGATOWA, rolery do genakerów SPINEX i NEX, rolery grota MK0, MK1, MK2R, MK3R I MK4, rolery podpokładowe oraz systemy elektryczne i hydrauliczne do rolowania żagli.

Yachtaman przedstawia bardzo szeroką gamę produktów, z której każdy na pewno dopasuje odpowiednie rozwiązanie do swojego jachtu, wedle własnego uznania, umiejętności, potrzeb i oczekiwań.

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Roler Foka System / Yachtaman    Roler Foka System MAST    Roler Foka System Profurl

Roler Genakera System MAST    Roler Genakera System Profurl

Roler Grota System MAST   Roler Grota System PEM   Roler Grota System Profur

Nasze produkty

Yachtaman - Osprzęt żeglarski, Sklep żeglarski - Chemia jachtowa kleje stykowe do tapicerki, drewna laminatu, metali, skóry, kleje do drewna poliuretanowe, farby jachtowe, Oliva, Hempel, farba antyporostowa, antyfluing, antypoślizg, poliuretanowa, epoksydowa, utwardzacze, żywica poliestrowa, lakiery do drewna

Chemia jachtowa

Szybki, czysty, wygodny  klej w aerozolu oraz  farby jachtowe.

Yachtaman sprzęt żeglarski - Okucia pokładowe, knagi, półkluzy, kipy, ucha cumownicze, podwięź, przejścia pokładowe, ściągacze, końcówki zakuwane do lin, elementy złączne, śruby, wkręty, nakrętki, podkładki, nity ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej A2 i A4.

Okucia pokładowe

Okucia pokładowe ze stali nierdzewnej, świetnie się prezentują.

Yachtaman osprzęt żeglarski - oferuje wodny sprzęt ratunkowy, Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, koła ratunkowe i pozostały sprzęt ratunkowy.

Sprzęt ratunkowy

Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, oraz inny sprzęt  ratunkowy.